Visoki poraz

Milinovićeva močad postigla 5 golova

13. kolo NK Dubrava Tim kabel VS HNK Orijent 5:0

Niti trinaesto kolo niti promjena trenera nisu donijeli željeni preokret negativnog niza unutra kojeg su, po svemu sudćei, sada već zapeli crveno-bijeli s Krimeje. Nekadašanji trener Krimejčana, Damir Milinović, uoči utakmice upozoravao je na problem realizacije s kojim su suočeni njegovi igrači. Igrači Dubrave opovrgnuli su svog trenera i to visokom pobjedom od čak 5:0. Orijent je imao dvije izglednije šanse u samom uvodu utakmice koje su ostale neiskorištene, ali onda do relaitvnog lakkog vodstva dolaze domaćini koji u prvom poluvremenu postigli 3 pogotka – 1:0 Ljubanović (30’), 2:0 Ikenna (37’) te 3:0 Marton (45’). Moglo bi se reći da je utakmica riješena već u prvih 45 minuta jer je teško bilo za očekivati veliki prevrat u drugom poluvremenu, osobito ako se uzme u obzir činjenica da su Dubravaši samo čekali na kontre i daljnje povećanje vodstva. Upravo to se i dogodilo nakon kornera za goste pogodak na drugoj strani postiže Hoić (70’) te visoku pobjedu zaokružuje Agba koji u 89’ pogađa za 5:0.