Utakmice i Rezultati

Novembar 2019

22 pet - 13:30
NK SesveteSesveteVSOrijent 1919HNK Orijent 1919
11 pon - 13:30
HNK HajdukHajduk II0-3MeđimurjeNK Medjimurje
Izvještaj utakmice
10 ned - 13:30
NK Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci2-0ŠibenikHNK Sibenik
Izvještaj utakmice
10 ned - 13:30
NK RudešRudeš1-0SolinNK Solin
Izvještaj utakmice
10 ned - 13:00
NK OsijekOsijek II1-1SesveteNK Sesvete
Izvještaj utakmice
09 sub - 15:00
HNK Orijent 1919Orijent 19190-0Hrvatski dragovoljacNK Hrvatski Dragovoljac
Izvještaj utakmice
09 sub - 13:30
NK DugopoljeDugopolje3-0Dinamo IIGNK Dinamo
Izvještaj utakmice
09 sub - 13:00
NK KustosijaKustošija3-0CibaliaHnk Cibalia
Izvještaj utakmice
08 pet - 13:30
NK DubravaDubrava Tim kabel0-0BSKNK BSK Bijelo Brdo
Izvještaj utakmice
03 ned - 14:00
NK Hrvatski DragovoljacHrvatski dragovoljac2-1Osijek IINK Osijek
Izvještaj utakmice
03 ned - 14:00
NK BSK Bijelo BrdoBSK1-1Croatia ZmijavciNK Croatia Zmijavci
Izvještaj utakmice
03 ned - 13:00
GNK DinamoDinamo II1-1Dubrava Tim kabelNK Dubrava
Izvještaj utakmice
02 sub - 14:00
Hnk CibaliaCibalia1-2Orijent 1919HNK Orijent 1919
Izvještaj utakmice
02 sub - 14:00
NK SolinSolin2-3Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
02 sub - 14:00
HNK SibenikŠibenik2-0KustošijaNK Kustosija
Izvještaj utakmice
02 sub - 13:00
NK SesveteSesvete3-2RudešNK Rudeš
Izvještaj utakmice

Oktobar 2019

31 čet - 17:00
NK MedjimurjeMeđimurje4-2DugopoljeNK Dugopolje
Izvještaj utakmice
30 sri - 15:00
GNK DinamoDinamo IIVSSolinNK Solin
Izvještaj utakmice
27 ned - 14:00
NK RudešRudeš1-1Hrvatski dragovoljacNK Hrvatski Dragovoljac
Izvještaj utakmice
27 ned - 14:00
HNK HajdukHajduk II3-1SesveteNK Sesvete
Izvještaj utakmice
27 ned - 13:00
NK Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci1-0Dinamo IIGNK Dinamo
Izvještaj utakmice
26 sub - 17:00
NK OsijekOsijek II1-3Orijent 1919HNK Orijent 1919
Izvještaj utakmice
26 sub - 15:00
HNK SibenikŠibenik1-0CibaliaHnk Cibalia
Izvještaj utakmice
26 sub - 15:00
NK KustosijaKustošija0-3BSKNK BSK Bijelo Brdo
Izvještaj utakmice
26 sub - 15:00
NK DugopoljeDugopolje3-1SolinNK Solin
Izvještaj utakmice
25 pet - 15:00
NK DubravaDubrava Tim kabel1-2MeđimurjeNK Medjimurje
Izvještaj utakmice
20 ned - 15:00
GNK DinamoDinamo II1-0KustošijaNK Kustosija
Izvještaj utakmice
20 ned - 15:00
NK BSK Bijelo BrdoBSK0-1ŠibenikHNK Sibenik
Izvještaj utakmice
19 sub - 15:00
NK SolinSolin0-2Dubrava Tim kabelNK Dubrava
Izvještaj utakmice
19 sub - 15:00
Hnk CibaliaCibalia0-2Osijek IINK Osijek
Izvještaj utakmice
19 sub - 13:00
HNK Orijent 1919Orijent 19192-0RudešNK Rudeš
Izvještaj utakmice
18 pet - 18:00
NK MedjimurjeMeđimurje0-0Croatia ZmijavciNK Croatia Zmijavci
Izvještaj utakmice
18 pet - 15:00
NK Hrvatski DragovoljacHrvatski dragovoljac1-0Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
18 pet - 15:00
NK SesveteSesvete0-1DugopoljeNK Dugopolje
Izvještaj utakmice
06 ned - 16:00
HNK Orijent 1919Orijent 19190-2Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
06 ned - 15:30
NK BSK Bijelo BrdoBSK1-1CibaliaHnk Cibalia
Izvještaj utakmice
06 ned - 15:30
NK Croatia ZmijavciCroatia2-1SolinNK Solin
Izvještaj utakmice
06 ned - 15:30
NK RudešRudeš1-0Osijek IINK Osijek
Izvještaj utakmice
05 sub - 15:30
NK KustosijaKustošija0-0MeđimurjeNK Medjimurje
Izvještaj utakmice
05 sub - 15:30
NK DubravaDubrava Tim kabel0-2SesveteNK Sesvete
Izvještaj utakmice
05 sub - 15:30
NK DugopoljeDugopolje2-1Hrvatski dragovoljacNK Hrvatski Dragovoljac
Izvještaj utakmice
05 sub - 14:30
HNK SibenikŠibenik2-1Dinamo IIGNK Dinamo
Izvještaj utakmice
02 sri - 17:00
NK MedjimurjeMeđimurje1-2ŠibenikHNK Sibenik
Izvještaj utakmice
02 sri - 16:30
HNK Orijent 1919Orijent 19193-2DugopoljeNK Dugopolje
Izvještaj utakmice
02 sri - 16:00
NK OsijekOsijek II0-0Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
02 sri - 15:30
Hnk CibaliaCibalia2-1RudešNK Rudeš
Izvještaj utakmice
02 sri - 15:30
NK Hrvatski DragovoljacHrvatski dragovoljac0-4Dubrava Tim kabelNK Dubrava
Izvještaj utakmice
02 sri - 15:30
NK SesveteSesvete4-1CroatiaNK Croatia Zmijavci
Izvještaj utakmice
02 sri - 15:30
NK SolinSolin0-1KustošijaNK Kustosija
Izvještaj utakmice
02 sri - 15:30
GNK DinamoDinamo II2-1BSKNK BSK Bijelo Brdo
Izvještaj utakmice

Septembar 2019

29 ned - 16:00
NK Croatia ZmijavciCroatia4-1Hrvatski dragovoljacNK Hrvatski Dragovoljac
Izvještaj utakmice
29 ned - 16:00
GNK DinamoDinamo II2-0CibaliaHnk Cibalia
Izvještaj utakmice
29 ned - 16:00
NK BSK Bijelo BrdoBSK3-1MeđimurjeNK Medjimurje
Izvještaj utakmice
28 sub - 16:00
NK KustosijaKustošija1-0SesveteNK Sesvete
Izvještaj utakmice
28 sub - 16:00
NK DugopoljeDugopolje1-4Osijek IINK Osijek
Izvještaj utakmice
28 sub - 14:30
HNK HajdukHajduk II2-2RudešNK Rudeš
Izvještaj utakmice
28 sub - 14:30
HNK SibenikŠibenik1-0SolinNK Solin
Izvještaj utakmice
27 pet - 16:00
NK DubravaDubrava Tim kabel0-1Orijent 1919HNK Orijent 1919
Izvještaj utakmice
22 ned - 16:30
NK OsijekOsijek II0-1Dubrava Tim kabelNK Dubrava
Izvještaj utakmice
22 ned - 16:30
NK RudešRudeš2-1DugopoljeNK Dugopolje
Izvještaj utakmice
21 sub - 19:00
NK MedjimurjeMeđimurje2-1Dinamo IIGNK Dinamo
Izvještaj utakmice
21 sub - 16:30
HNK Orijent 1919Orijent 19191-1CroatiaNK Croatia Zmijavci
Izvještaj utakmice
21 sub - 16:30
NK Hrvatski DragovoljacHrvatski dragovoljac1-1KustošijaNK Kustosija
Izvještaj utakmice
21 sub - 16:30
NK SesveteSesvete0-1ŠibenikHNK Sibenik
Izvještaj utakmice
21 sub - 16:30
NK SolinSolin1-0BSKNK BSK Bijelo Brdo
Izvještaj utakmice
21 sub - 16:30
Hnk CibaliaCibalia0-4Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
18 sri - 19:00
NK MedjimurjeMeđimurje3-0CibaliaHnk Cibalia
Izvještaj utakmice
18 sri - 16:30
NK BSK Bijelo BrdoBSK1-2SesveteNK Sesvete
Izvještaj utakmice
18 sri - 16:30
HNK SibenikŠibenik2-0Hrvatski dragovoljacNK Hrvatski Dragovoljac
Izvještaj utakmice
18 sri - 16:30
NK KustosijaKustošija1-2Orijent 1919HNK Orijent 1919
Izvještaj utakmice
18 sri - 16:30
NK Croatia ZmijavciCroatia0-1Osijek IINK Osijek
Izvještaj utakmice
18 sri - 16:30
NK DubravaDubrava Tim kabel2-2RudešNK Rudeš
Izvještaj utakmice
18 sri - 16:30
NK DugopoljeDugopolje2-2Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
15 ned - 16:30
HNK HajdukHajduk II1-1Dubrava Tim kabelNK Dubrava
Izvještaj utakmice
15 ned - 16:30
NK RudešRudeš3-0CroatiaNK Croatia Zmijavci
Izvještaj utakmice
15 ned - 16:30
NK OsijekOsijek II2-0KustošijaNK Kustosija
Izvještaj utakmice
14 sub - 16:30
NK SolinSolin3-0MeđimurjeNK Medjimurje
Izvještaj utakmice
14 sub - 16:30
Hnk CibaliaCibalia0-3DugopoljeNK Dugopolje
Izvještaj utakmice
14 sub - 16:30
HNK Orijent 1919Orijent 19191-0ŠibenikHNK Sibenik
Izvještaj utakmice
13 pet - 16:30
NK Hrvatski DragovoljacHrvatski dragovoljac3-0BSKNK BSK Bijelo Brdo
Izvještaj utakmice
13 pet - 16:30
NK SesveteSesvete3-0Dinamo IIGNK Dinamo
Izvještaj utakmice
01 ned - 17:00
NK Croatia ZmijavciCroatia0-1Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
01 ned - 17:00
GNK DinamoDinamo II1-0Hrvatski dragovoljacNK Hrvatski Dragovoljac
Izvještaj utakmice
01 ned - 17:00
NK BSK Bijelo BrdoBSK3-0Orijent 1919HNK Orijent 1919
Izvještaj utakmice

August 2019

31 sub - 17:00
HNK SibenikŠibenik2-1Osijek IINK Osijek
Izvještaj utakmice
31 sub - 17:00
NK KustosijaKustošija0-2RudešNK Rudeš
Izvještaj utakmice
31 sub - 17:00
NK SolinSolin2-2CibaliaHnk Cibalia
Izvještaj utakmice
30 pet - 20:00
NK MedjimurjeMeđimurje1-2SesveteNK Sesvete
Izvještaj utakmice
30 pet - 17:00
NK DubravaDubrava Tim kabel2-2DugopoljeNK Dugopolje
Izvještaj utakmice
25 ned - 17:30
HNK HajdukHajduk II4-0KustošijaNK Kustosija
Izvještaj utakmice
25 ned - 17:30
NK RudešRudeš0-1ŠibenikHNK Sibenik
Izvještaj utakmice
25 ned - 17:30
NK OsijekOsijek II6-0BSKNK BSK Bijelo Brdo
Izvještaj utakmice
24 sub - 17:30
Hnk CibaliaCibalia3-1Dubrava Tim kabelNK Dubrava
Izvještaj utakmice
24 sub - 17:30
NK DugopoljeDugopolje0-2CroatiaNK Croatia Zmijavci
Izvještaj utakmice
24 sub - 17:00
HNK Orijent 1919Orijent 19192-2Dinamo IIGNK Dinamo
Izvještaj utakmice
23 pet - 17:30
NK Hrvatski DragovoljacHrvatski dragovoljac2-2MeđimurjeNK Medjimurje
Izvještaj utakmice
23 pet - 17:30
NK SesveteSesvete1-1SolinNK Solin
Izvještaj utakmice
18 ned - 17:30
GNK DinamoDinamo II1-1Osijek IINK Osijek
Izvještaj utakmice
18 ned - 17:30
NK BSK Bijelo BrdoBSK0-2RudešNK Rudeš
Izvještaj utakmice
18 ned - 17:30
NK Croatia ZmijavciCroatia2-0Dubrava Tim kabelNK Dubrava
Izvještaj utakmice
17 sub - 19:00
HNK SibenikŠibenik3-2Hajduk IIHNK Hajduk
Izvještaj utakmice
17 sub - 17:30
NK SolinSolin2-1Hrvatski dragovljacNK Hrvatski Dragovoljac
Izvještaj utakmice
17 sub - 17:30
NK KustosijaKustošija2-3DugopoljeNK Dugopolje
Izvještaj utakmice
16 pet - 20:00
NK MedjimurjeMeđimurje1-1Orijent 1919HNK Orijent 1919
Izvještaj utakmice
16 pet - 17:30
NK SesveteSesvete1-1CibaliaHnk Cibalia
Izvještaj utakmice