HNK Orijent 1919 - Kumičićeva 66, TEL/FAX: 051/403-004, OIB: 80500347365, IBAN: HR2624000081110225408, info@nk-orijent.com
PRIJATELJI KLUBA:
Restoran Na Sušaku, CB Maritime, Tiskara Sušak, Andar d.o.o., Mot-Var, Mar-Com, Caffe bar 64, Eko tim partner, Zadro, Pekara Vojak

22. kolo Orijent - Naprijed 1:1

U 22. kolu MŽNL NS Rijeka pred oko 150 gledatelja nova podijela bodova na Krimeji. U utakmici u kojoj je kiša sve do pred početak prijetila odgodom zbog natopljenog terena, ponovno smo vidjeli jedan zanimljiv susret koji je obilovao svime što dobra nogometna utakmica donosi. Nažalost nakon vodstva od 1:0, već u prvome napadu utakmice, u sučevoj nadoknadi u 90' ostali smo bez priželjkivane pobjede. Nakon prekršaja na 16-17m, Smolčić iz slobodnog udarca postiže prekrasan pogodak za poravnanje na 1:1 što je bio i konačni rezultat utakmice. Osim dva pogotka vidjeli smo i dva poništena gola sa obje strane, brojne akcije, bezpoštednu borbu u blatu Krimeje, dobar Orijent koji je bio bolji prvo poluvrijeme, te nešto bolji Naprijed u nastavku utakmice, tako da možemo reći da je rezultat realan iako ostaje dojam da smo trebali dobiti utakmicu jer smo imali podosta izraženih prilika koje nismo realizirali na vrijeme. Sve u svemu, sa ovim remijem Orijent nastavlja sa pozitivnim nizom od pet utakmica bez poraza, s time da teško pobjeđujemo, ali teško i gubimo, tako da biti ćemo tvrd "orah" svima u nastavku sezone.