HNK Orijent 1919 - Kumičićeva 66, TEL/FAX: 051/403-004, OIB: 80500347365, IBAN: HR2624000081110225408, info@nk-orijent.com
PRIJATELJI KLUBA:
Restoran Na Sušaku, CB Maritime, Tiskara Sušak, Andar d.o.o., Mot-Var, Mar-Com, Caffe bar 64, Eko tim partner, Zadro, Pekara Vojak

12. kolo: HNK Orijent 1919 - NK Nehaj 2:0

Po buri i hladnom vrememu pred 100-njak gledatelja na Krimeji ostvaren je cilj, odnosno pobjeda protiv "Uskoka" iz Senja.
Oslabljeni Senjani koji su došli sa dvije zamjene nisu mogli parirati nasim Orijentašima koji su se od prve minute domacinski nametnuli i s obzirom na vidjeno zeleno - bijeli su dozivjeli sasvim pristojan poraz. Uz pravi zimski ugodjaj i jaku buru prvo poluvrijeme vidjeli smo jednu dobru i sadrzajnu utakmicu uz podosta sansi s nase strane, po jednu stativu sa obje strane uz puno trke i hladnu krimejsku buru koja je igracima otezavala igru.
Pobjeda sasvim zasluzena, cilj je ostvaren i sa ovom pobjedom na zgusnutoj tablici popeli smo se na 8. mjesto, te nam sada slijedi ogled sa Lokomotivom. Tri kola prije zimske stanke imamo igru, samopouzdanje, nekoliko dobrih rezultata u nizu, i u takvoj pozitivnoj atmosferi okrecemo se novome kolu gdje je zelja pobjeda i ostvarivanje cilja da do kraja sezone se prikljucimo vodecima na tablici.
Subota, 12.11.2016, Orijent - Nehaj 2:0. Strijelci za Orijent: Grbac 37', Sertic 47'.