HNK Orijent 1919 - Kumičićeva 66, TEL/FAX: 051/403-004, OIB: 80500347365, IBAN: HR2624000081110225408, info@nk-orijent.com
PRIJATELJI KLUBA:
Restoran Na Sušaku, CB Maritime, Tiskara Sušak, Andar d.o.o., Mot-Var, Mar-Com, Caffe bar 64, Eko tim partner, Zadro, Pekara Vojak

HNK Orijent 1919 - NK Rovinj 2:2

U subotnjoj utakmici u sklopu 8. kola MZNL NS Rijeka, nakon jake kise koja se spustila nad Kvarnerom u noci i jutro uoci utakmice, bilo je upitno sve do cca sat vremena prije utakmice hoce li doci do odgode jer nasa Krimeja jednostavno u tako kratkome vremenu ne moze upiti toliku kolicinu vode, pa je dio terena bio poprilicno natopljen vodom. Prestankom padalina i dolaskom sunca odluceno je da se utakmica igra a konacni rezultat je podijela bodova na Krimeji.
Pred oko 150 gledatelja koji su se skupljali do poluvremena, gledali smo dva razlicita poluvremena gdje su gosti spretno i sretno vodili 0:2 na poluvremenu, da bi nas Orijent promjenom sustava igre u nastavku u zadnjih 15 minuta utakmice iscupao bod.
Ponovno je raspolozen bio Brdar koji u 82' smanjuje na 1:2, te potom u zadnjim sekundama igre, nakon prekrsaja gostujujeg golmana Pavlica nad Ismailijem, sudac Raguz svira jedanesterac u 94', kojeg sigurno realizira Brdar za konacnih 2:2 i podijelu bodova na Krimeji.
Nije ovo bila ljepotica na Krimeji, krenuli smo lose u utakmicu, u nastavku se vratili, da je bilo malo vise koncentracije mozda smo mogli uzeti i sva tri boda, medjutim nakon 0:2, decki su se vratili u igru i u konacnici izborili svakome po bod sto je i najpravedniji ishod utakmice s obzirom na vidjeno.
Ovo je treca utakmica bez poraza, idemo dalje iz kola u kolo za prikljucivanje gornjem dijeli ljestvice.
Orijent - Rovinj 2:2, strijelci za Orijent: Brdar 82', Brdar 94' (11m).