HNK Orijent 1919 - Kumičićeva 66, TEL/FAX: 051/403-004, OIB: 80500347365, IBAN: HR2624000081110225408, info@nk-orijent.com
PRIJATELJI KLUBA:
Restoran Na Sušaku, CB Maritime, Tiskara Sušak, Andar d.o.o., Mot-Var, Mar-Com, Caffe bar 64, Eko tim partner, Zadro, Pekara Vojak

HNK Orijent 1919 - Mladost 3:0

Prva pobjeda u ovom dijelu sezone na Krimeji i miran i ugodan uskršnji vikend priuštili su nam naši dečki, pokazavši kvalitetu više, posebno u drugom dijelu utakmice. Rezultatom 3:0 svladana je NK Mladost iz Fažane u 20. kolu MŽNL-a. Prvo poluvrijeme igralo se dosta u grču iako smo imali svojih prilika. Izvajamo onu najizgledniju, kada je Barišić odmjerenim udarcem sa vrha šesnaesterca pogodio stativu gostujućeg gola. Nažalost, u 30. minuti sudac je na opće izenađenje svih, isključio našeg trenera Flega. Ne ulazeći u sudački kriterij, ipak ne možemo se oteti dojmu da je odluka prestroga. Pogotovo ako uzmemo u obzir što su neki gostujući treneri radili na Krimeji bez posljedica. No, što je tu je. U drugom dijelu, sve dolazi na svoje mjesto kada Andrić prekrasnim slobodnim udarcem u 60. minuti postiže prvi gol za Orijent. Utakmicu kapetanski ovjerava Mikulić, golovima u 74. i 90. (11m) minuti. Čini nam se da je jedan veliki pritisak skinut sa momčadi i da od sada možemo igrati onako kako znamo. Orijent je igrao u sastavu: Šestan, Radoslović (46 Jurčić), Andrić, Baljak (86 Babić), Omerović, Barišić, Benić, Mikulić, Kovačić, Prtenjača (80 Sertić), M. Petrović. Slijedi gostovanje u Labinu protiv NK Rudara u subotu, 02.04. u 16.30 sati.