HNK Orijent 1919 - Kumičićeva 66, TEL/FAX: 051/403-004, OIB: 80500347365, IBAN: HR2624000081110225408, info@nk-orijent.com
PRIJATELJI KLUBA:
Restoran Na Sušaku, CB Maritime, Tiskara Sušak, Andar d.o.o., Mot-Var, Mar-Com, Caffe bar 64, Eko tim partner, Zadro, Pekara Vojak

HNK Orijent 1919 - NK Grobničan 2:1

Čekali smo i dočekali! Orijent je u svojoj najboljoj utakmici u ovom dijelu sezone savladao momčad vrlo jakog Grobničana rezultatom 2:1. Oba gola za Orijent postigao je Sanjin Grbac, od kojih je posebno lijep onaj drugi. Naš krilni napadač je dobio loptu na 40-tak metara od protivničkog gola, sjurio se prema golu i pogodio u bliži kut gostujućeg vratara. Iako je jaka bura ometala igru obaju momčadi, naši igrači koji su pokazali veliku želju, nisu gostima dopustili u prvom poluvremenu, praktički, da prođu centar. Sve naše linije su funkcionirale dobro, posebno obrambeni blok tako da su se napadi protivnika razbijali vrlo visoko na našoj polovici. U drugom poluvremenu, goste je "presjekao" već opisani pogodak Grbca ali su ipak uspjeli dati gol, uz pomoć bure, preko odličnog Prtenjače. Drago nam je da su naši dečki pokazali da u njima kuca Orijentovo srce, dokazali svima da vrijede, te da naša čvrsta vjera u njih nije bila bez podloge. Sigurni smo da ovaj Orijent može, uz ovakav pristup, svakoga pobijediti. Još jednom čestitke svim igračima i stručnom stožeru na čelu sa Edom Flegom i hvala što su razveselili naše vjerne navijače i simpatizere koji nas prate u dobru i zlu. Orijent je igrao u slijedećem sastavu: Mustapić, Gundić, Baljak, Omerović, Andrić, Basara (86 Kovačić), Barišić, Babić (60 Radoslović), Mikulić, Kuduzović , Grbac (90 Sertić). Slijedi gostovanje u Senju protiv Nehaja u subotu 07.11.2015. u 14.30. Pa da vidimo čija je bura jača - Sušačka ili Senjska? Sretno dečki!